Doprava a platba

Zboží vám můžeme dopravit těmito způsoby:

Osobní odběr na pobočce

Osobní odběr je možný přímo v naší provozovně.
Adresa:
Kareš spol. s r. o.
Blatenská 586
341 01  Horažďovice

Otevírací doba: pondělí až pátek od 7:00 do 15:30.
Kontakt: 736 681 262 
Cena: ZDARMA

Dopravní společnost

 Vážení zákazníci, zboží Vám doručí přepravní společnost DPD nebo FOFR (sdružení dopravců). Vybíráme nejvhodnějšího dopravce s ohledem na typ zboží. Zásilka je vždy pečlivě zabalena, aby nedošlo k jejímu poškození. U menších zásilek je možné posílání do Zásilkovny. 

Ceník dopravy:
DPD cena: 249,- Kč, při objednávce zboží nad 4 999,- Kč vč. DPH je doprava ZDARMA.
V případě platby předem na účet se doběrečné neúčtuje, cena dopravy je 249,- Kč.
V případě platby dobírkou (platba v hotovosti při převzetí od kurýra) je doběrečné 40,- Kč, cena dopravy dobírkou je 289,- Kč.

FOFR (sdružení dopravců) cena: 279,- Kč, při objednávce zboží nad 4 999,- Kč vč. DPH je doprava ZDARMA. Doprava je využíváná pro zásilky s délkou nad 175 cm.
V případě platby předem na účet se doběrečné neúčtuje, cena dopravy je 279,- Kč.
V případě platby dobírkou (platba v hotovosti při převzetí od kurýra) je doběrečné 40,- Kč, cena dopravy dobírkou je 319,- Kč.

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTA - cena: 99,- Kč do 5 kg (max součet 3 stran balení do 120 cm) (dodání zboží do zásilkovny je možné po 1 ks, s výjimkou betlémových figurek)
V případě platby předem na účet se doběrečné neúčtuje, cena dopravy je 99,- Kč.
V případě platby dobírkou (platba v hotovosti při převzetí od kurýra) je doběrečné 40,- Kč, cena dopravy dobírkou je 139,- Kč.

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTA - cena: 199,- Kč do 10 kg (max součet 3 stran balení do 150 cm) (dodání zboží do zásilkovny je možné pouze po 1 ks)
V případě platby předem na účet se doběrečné neúčtuje, cena dopravy je 199,- Kč.
V případě platby dobírkou (platba v hotovosti při převzetí od kurýra) je doběrečné 40,- Kč, cena dopravy dobírkou je 239,- Kč.

GEIS (paleta) cena: 299,- Kč, při objednávce zboží nad 4 999,- Kč vč. DPH je doprava ZDARMA. Přeprava zboží na paletě se používá u dřevěných domečků, konferenčních stolků a u objednávek většího množství zboží.
V případě platby předem na účet se doběrečné neúčtuje, cena dopravy je 299,- Kč.
V případě platby dobírkou (platba v hotovosti při převzetí od kurýra) je doběrečné 40,- Kč, cena dopravy dobírkou je 339,- Kč.

Doprava zdarma!

Doprava zdarma platí pro objednávky zboží nad 5 000 Kč a pouze po České Republice.

Platba

Za zboží můžete zaplatit těmito způsoby:

Hotově

Platba v hotovosti při vyzvednutí zboží v naší provozovně.
Adresa:
Kareš spol. s r. o.
Blatenská 586
341 01  Horažďovice

Bankovním převodem

Na účet číslo 347643291 / 0100. Variabilní symbol je číslo objednávky bez pomlčky. Údaje pro platbu Vám budou odeslány vždy s potvrzením objednávky max. do 24 hodin. Po připsání částky na náš účet Vás budeme informovat a obratem zboží pošleme. Tato platební metoda je zdarma.

Dobírkou

Za zboží zaplatíte při převzetí doma. Doběrečné je v případě přepravní společnosti a zásilkovny 40,- Kč.

Platební kartou předem

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je využití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Tato platební metoda je zdarma.
Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.
Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Kareš s.r.o. jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.


Odloženou platbou Skip Pay - nyní až 30 dní!

S placením vám dáme čas na rozmyšlenou! Služba Skip Pay umožňuje odložení splatnosti nákupů a vyzkoušení zboží ještě před jeho zaplacením. Využijte nyní v našem e-shopu možnost zaplacení až za 30 dní. Zboží si tak můžete doma v klidu vyzkoušet a pokud něco není v pořádku, můžete jej bez obav vrátit. 

Klikněte zde pro více informací o odložené platbě Skip Pay

      

 
K žádné Vaší objednávce neúčtujeme balné, je ZDARMA.