O nás

O nás

O nás

Firma Kareš s.r.o. byla založena v roce 1992 jako ryze česká společnost. Hlavním programem se stala zakázková výroba interiérů ze dřeva. Postupem času se výroba rozvinula a jako další směr činnosti firmy se stala malosériová výroba produktů pro dům a zahradu - vybavení dětských a studentských pokojů, bytových doplňků a dalších výrobků z masivního dřeva. V současnosti patříme mezi významné české výrobce produktů ze dřeva.

Firma Kareš patří k předním českým výrobcům klasických stojanů na vánoční stromky, které již od roku 1995 úspěšně exportujeme do největších obchodních řetězců v České republice, ale i do celé Evropy. Zároveň tyto výrobky najdete také v nabídce našeho e-shopu, abyste mohli nakupovat přímo ze svých domovů.

Při výrobě všech našich produktů respektujeme ekologické a zdravotní nároky na používané materiály, čímž naše výrobky nesou označení jako zdravotně nezávadné. Klademe velký důraz na kvalitu použitého materiálu již při jeho výběru. Prioritou naší činnosti je vysoké řemeslné zpracování všech výrobků, spolehlivost dodávek a především spokojenost zákazníka.

Vážení zákazníci, v případě, že máte zájem o jiné typy výrobků, modifikace stávajících nebo máte jakékoliv náměty a připomínky, napište prosím na náš e-mail info@dreveneregaly.cz.

  Dodávka materiálu 

Výroba