Regály do obchodů

Dřevěné regály do obchodů

 Firma Kareš s.r.o. je ryze česká firma, která vyrábí dřevěné výrobky ve své truhlárně v Horažďovicích, která na tuzemském trhu působí bezmála 30 let.

Respektujeme ekologické a zdravotní nároky na používáné materiály a díky tomu všechny naše dřevěné výrobky nesou označení jako zdravotně nezávadné.

Chcete upoutat zákazníky, ale i získat praktické a spolehlivé místo pro uložení zboží ve vašem obchodě? Vsaďte na kvalitní dřevěné regály z Pošumaví. 

Dřevo promění regály vašeho obchodu v osobitou výkladní skříň.

Firma KAREŠ nabízí kvalitně zpracované dřevěné a laminové regály s přihrádkami pro obchody, zdravé výživy s potravinami, oděvy a mnohým dalším.

Zde si můžete prohlédnout naše realizace: Regály do obchodů

 

Hlavní výhody dřevěných regálů jsou:

přírodní materiál v podobě tuzemského masivního borového nebo smrkového dřeva je nadčasovým designovým materiálem, který podtrhne osobité prostory každé prodejny

prvotřídní řemeslné zpracování se vyznačuje dlouhou životností výrobků, kterou stvrzuje 5letá záruční lhůta

stabilitu a trvanlivost zajišťuje u regálů z lamina tloušťka desky 18 mm, která není u jiných podobných výrobků na trhu samozřejmostí

barevné varianty dřevěných regálů jsou vytvořeny z ekologicky šetrných a zdraví nezávadných nátěrových hmot

 

Dřevěné regály do obchodů - barevné varianty

Regály do obchodů můžete vybírat v několika barevných variantách. Záleží především na tom, jaká z variant bude odpovídat potřebám vašeho obchodu a vašemu vkusu. Zvolit si můžete například regál:

  • v přírodním provedení - broušený  bez laku

v provedení bezbarvý lak s povrchovou úpravou

dále v barvě dubu, kaštanu, ořechu, mahagonu nebo neutrální a elegantní bílé

 Dub, mahagon nebo čistě přírodní provedení. Projasněte prostor barvami dřeva.

 

Druhy dřevěných regálů

V základní nabídce naší firmy najdete regály pro mnohá využití. Společným jmenovatelem všech je kvalitní zpracování, variabilní uzpůsobení a osobitý vzhled

Dřevěné regály s plnými policemi najdete ve 12 rozměrových variantách. Regály jsou vyráběny z tuzemského masivního dřeva (borovice, smrk) tloušťky 18 mm a jsou snadno přenosné. Samozřejmostí jsou i výškově přestavitelné police, každá o nosnosti až 30 kg

Dřevěné regály s úložným prostorem a policemi a policemi pro vás nabízíme v 5 variantách. Tento druh stojanů s přihrádkami se pyšní stejně jako ostatní modely všestrannou možností využití

Dřevěné regály laťkové jsou připraveny ve 12 variantách, které se skládají ze 3 až 6 fixních polic. Vyznačují se kromě jiného rychlou a jednoduchou montáží. Další výhodou je i libovolné sestavení regálů do sestav.

Dřevěné regály na víno můžete vybírat z 8 variant. Stojany obsahují speciálně tvarované police, které umožňují spolehlivé skladování 10 až 45 lahví. Optimální skladování: díky sešikmenému designu jsou hrdla lahví o něco níže, takže korek je neustále vlhký a je zabráněno jeho vysychání. Stále vlhký korek zajistí, že bude maximálně zabráněno přístupu kyslíku, který by byl příčinou oxidace vína, a tedy jeho znehodnocení.

Dřevěné regály rohové nabízíme v 8 variantách. Tyto regály se vyznačují výškově přenastavitelnými policemi o nosnosti až 40 kg. Další výhodou je libovolné sestavení regálů do sestavy s dalšími regály stejné hloubky.

Regály z lamina bez zad a se zády jsou pro zákazníky připraveny v 6 variantách. Tloušťka lamina je 18 mm a vysoce převyšuje standard na trhu 12 mm. Hrany regálů jsou olepeny kvalitní ABS hranou. Regál se skládá ze stojanů a 3 výškově nastavitelných a 1 fixní police, jejichž nosnost je až 40 kg. Zadní MDF část nabízíme v tloušťce 3 mm a v bílém provedení.

Dřevěné regály Inka nabízíme ve čtyřech základních variantách. Regály jsou vyrobeny z tuzemského masivního borového nebo smrkového dřeva, jehož předností je například nízká hmotnost. Regály Inka jsou k dispozici ve variantách od 4 po 6 fixních polic. Další výhodou je libovolné sestavení regálů do sestavy.

Knihovna Vanda bez zad a se zády je pro zákazníky k dispozici v 6 rozměrových variantách. Nosnost jednotlivých polic je 40 kg. Dodávaná je i se zády MDF o tloušťce 3 mm. Knihovna najde univerzální uplatnění jak v domácnostech, tak na prodejnách a dalších místech.

Bez dlouhého čekání. Všechny standardní modely regálů a knihoven máme skladem.

Při objednávce zboží expedujeme v co nejkratším termínu a díky spolupráci s dopravními společnostmi k vám regály dorazí do jednoho týdne. Regály jsou dodávány v demontovaném stavu a součástí zásilky je spojovací materiál a montážní manuál. U vybraných modelů navíc ušetříte peníze za dopravu. Jelikož si za svou prací stoprocentně stojíme, na regály poskytujeme 5letou záruku

Nevybrali jste si rozměr z naší nabídky? Napište nám a vyrobíme vám dřevěný regál přesně na míru dle vašich přestav. Víme, že každý prostor není ideální. Proto svým zákazníkům poskytujeme službu v podobě výroby atypického rozměru regálů. Zkrátka, pokud je to technicky možné, regály s policemi vyrobíme jakékoliv a to včetně barevného provedení.
 

Doba realizace vašeho atypického regálu je maximálně 3 týdny. Více informací naleznete zde .

Sháníte kvalitně zpracované regály do obchodů od českého výrobce? Ozvěte se nám
e-mail: info@dreveneregaly.cz
telefon: 372 512 709
mobil: 736 622 038
https://www.dreveneregaly.cz/kontakt/